Se alle optrædener fra 'Danmark har talent' 2018 lige her

Der er talenter i alle afskygninger i årets sæson. Her kan du se deltagernes forskellige acts.

Dommerne Cecilie Lassen, Jarl Friis-Mikkelsen, Peter Frödin og det nyeste skud på stammen, Thomas Buttenschøn, er klar til at uddele ris og roser under årets 'Danmark har talent'. 

Vil du gerne genopleve sabeslugeren, ilddanserne eller yoyo-entusiasten? Uanset hvem du gerne vil se eller gense, får du herunder alle deltagernes optrædener.

Artiklen vil løbende blive opdateret gennem hele sæsonen.

Finale

Champions League Family

Noa  

Emil  

EVE  

Emilija  

DHG Acro Talent

Moonlight Brothers

Ilddrengene

  Familia Loca

Anastasia Skukhtorova

5. liveshow

Anastasia Skukhtorova

Yukka

Moonlight Brothers

Caroline Manon

Krom Kendama

SONO

Carla og Carl Wilhelm

4. liveshow

Rikke Flaer

Benjamin Barfod

John & Charlie

Champions League Family

Daniel Rosenfeldt

Emilija

DJ Credit

3. liveshow

Familia Loca

Wickmann

Mini Swaggers

Harley Queen

Hasuni

Team Vici

Ilddrengene

2. liveshow

Spahi Dance Studio

Mad skills

DHG Acro Talent

Cecilia Gosilla

Noa

Beg to differ

Sheima

1. Liveshow

Daniel Thomsen

Eve

Skumfiduza

Laura Lehaff

Cirkus Mascot

Emil

Habengoods

6. Audition

Skumfiduza

Krom Kendama

Junus

HabenGoods

Nadja

Dansebanden

Emilija​

Sunshine Band​

Ballonmanden

Sweet Burlesque

SONO

Champions League Family

5. Audition

Hasuni

Beg To Differ

The Herolds

Harley Queen

Lillian

Mikkel Leicht

Videbæk Harmonikaklub

Carla & Carl

The Villegas Jam Band

D.O.P.E Crew

Leroy Collins

Emil

Konni Marianne Peisner

Sebastian Schwartz

4. Audition

A&M Rhythms/Sofie & Emilie

Wickmann

Raber bmx

Bulsajo

Yukka Shahin

Larsso og Mermyr

Daniel Thomsen

Koret EVE

The Cup Kids

Igor

Cirkus Mascot

3. Audition

Spahi Dance Studio

Peter Andreas Laursen

Alexander og Sofie

DJ Credit

Patrick Listel

Amanda Svejstrup

Sebastian

Carsten August Konow

Chris Hart

Roland Jacobsen

Daniel Rosenfeldt

Anja Busack

Team Vici

Molly Pretzel

DHG ACRO TALENT

Tårs syngepiger

Moonlight Brothers

2. Audition

Martin Castor

Anders Larsen 

Mikael Christiansen 

 Anastasia

Mini Swaggers 

 Rikke Flaer

Christina Thomsen 

 Ronnie Møller

AJ 

 Anton & Frederik

Frederik Kjob  

 Caroline Manon

Danmarks John  

 Celina & Albert 

1. Audition

Viggo

Dancing Duo 

 Laura Lehaff

Dean Rugaard  

Noa  

Rainbow Rockets  

Balletkomopagniet 

Benjamin Barfod  

Hesterok 

Familia Loca  

Gina Michaells 

Mad Skills  

Cecilia Gosilla  

William Solo 

Sheima 

Charlie & John